Naše služby

Poskytujeme tu nejlepší péči

Ošetření a léčba

Ošetřujeme pacienty s různými onemocněními, provádíme odběry laboratorního materiálu, léčbu nemocných. V rámci diagnostiky používáme EKG, 24-hodinové měření tlaku, ABI (sonografické vyšetření prokrvení končetin), rychlá laboratorní vyšetření v ordinaci (antigenní testy na coronavirus, INR, CRP, vyšetření moči, Streptest, FOB-test). Jako doplňkovou léčbu nabízíme kinesiotaping, magnetoterapii, baňkovou masáž, fytoterapii a akupunkturu.

Prevence a vakcinace

Poskytujeme kompletní pravidelné preventivní prohlídky. Dále provádíme očkování podle aktuálních odborných doporučení (tetanus, chřipka, coronavirus, pneumokok). Na vyžádání očkujeme i proti jiným chorobám (FSME, hepatitida A, B a další). Důležitou součástí preventivní lékařské péče v našich ordinacích jsou dispenzarizační prohlídky diabetiků, hypertoniků, pacientů s poruchou metabolismu lipidů a onemocněními štítné žlázy.

Závodní péče

Jako smluvní lékaři poskytujeme firmám závodní péči. V rámci závodní péče provádíme pravidelné preventivní prohlídky zaměstnanců se zaměřením na možná onemocnění ve spojitosti s vykonávaným povoláním. Při podezření na nemoc z povolání indikujeme další vyšetření. Součástí závodní péče je rovněž očkování proti vybraným chorobám (FSME, hepatitida A, B). V nedávné minulosti jsme testovali zaměstnance firem na koronavirus.