Aktuality

Očkování proti COVID-19
V našich ordinacích očkujeme proti COVID-19 všechny pacienty starší 12 let – u nás registrované i neregistrované. Aktuálně máme k dispozici očkovací látku Moderna. Máte-li zájem o očkování u nás, můžete si zažádat o termín telefonicky (Bavorov 383 390 249, Vodňany 383 382 345) či emailem (vodnany@mudrvotrubec.czpouze Vodňany).

Objednávání receptů a výpisů z dokumentace prostřednictvím emailu
Nově můžete objednávat recepty a výpisy z dokumentace prostřednictvím emailu vodnany@mudrvotrubec.cz. Recepty Vám pošleme nejlépe na mobilní telefon či vytiskneme ve vodňanské ordinaci. Výpisy z dokumentace budou rovněž k vyzvednutí ve vodňanské ordinaci. Pro vyzvednutí receptů či výpisů z dokumentace v bavorovské ordinaci volejte jako doposud na telefonní číslo 383 390 249.

  • Příklad žádosti o recept přes email: Hana Novotná, 1954. Amprilan 5 mg 90 tbl, Atorvastatin 40 mg 2×30 tbl. 608 111 222. Nebo: Josef Malý, 1937. Výpis z dokumentace, recept na atorvastatin a amprilan. Vyzvednu ve čtvrtek.

Převzetí ordinace
1. března 2021 převzal MUDr. Roman Votrubec vodňanskou i bavorovskou ordinaci praktického lékaře „MUDr. Stiebler s.r.o.“ Ordinace nyní nesou název „MUDr. Roman Votrubec s.r.o.“. Ve vodňanské ordinaci pracuje MUDr. Roman Votrubec, v bavorovské ordinaci a v Domově pro seniory Vodňany MUDr. Otakar Stiebler. Ordinační hodiny, adresy a telefonní čísla se nemění.

Testování na koronavirus
V našich ordinacích testujeme pacienty na koronavirus (antigenní i PCR-testy). Testujeme především u nás registrované pacienty. Testování ostatních pacientů (např. před návštěvou v domově důchodců, u pendlerů, v rámci závodní péče atd.) provádíme podle našich aktuálních kapacit. Testování je nutno vždy telefonicky domluvit.

Speciální ordinace
Od listopadu 2020 používáme k vyšetření (potenciálně) infekčních pacientů Speciální ordinaci. Tato ordinace má svůj vlastní vchod ze dvora polikliniky Vodňany, do kterého se dostanete průjezdem z ulice ČSLA (těsně za průjezdem sejít po schodech na pravo dolů, vchod do Speciální ordinace se nachází po pravé straně). Provádíme zde i odběry vzorků na koronavirus. Termín je nutno si vždy telefonicky domluvit.