Aktuality

PCR testy na COVID-19
V našich ordinacích provádíme PCR testy na SARS-CoV-2. Testujeme pouze u nás registrované pacienty a dále žáky / studenty ZŠG Vodňany. Termíny na test pro žáky a studenty ZŠG Vodňany zprostředkovává škola – nevolejte prosím kvůli termínům na test zbytečně do naší ordinace. PCR testy se provádí ve Speciální ordinaci. Tato ordinace má svůj vlastní vchod ze dvora polikliniky Vodňany, do kterého se dostanete průjezdem z ulice ČSLA (těsně za průjezdem sejít po schodech na pravo dolů, vchod do Speciální ordinace se nachází po pravé straně).

Očkování proti COVID-19
V našich ordinacích očkujeme proti COVID-19 všechny pacienty starší 12 let – u nás registrované i neregistrované. Aktuálně máme k dispozici očkovací látku Moderna. Máte-li zájem o očkování u nás, můžete si zažádat o termín telefonicky (Bavorov 383 390 249, Vodňany 383 382 345) či emailem (vodnany@mudrvotrubec.czpouze Vodňany).

Objednávání receptů a výpisů z dokumentace prostřednictvím emailu
Nově můžete objednávat recepty a výpisy z dokumentace prostřednictvím emailu vodnany@mudrvotrubec.cz. Recepty Vám pošleme nejlépe na mobilní telefon či vytiskneme ve vodňanské ordinaci. Výpisy z dokumentace budou rovněž k vyzvednutí ve vodňanské ordinaci. Pro vyzvednutí receptů či výpisů z dokumentace v bavorovské ordinaci volejte jako doposud na telefonní číslo 383 390 249.

  • Příklad žádosti o recept přes email: Hana Novotná, 1954. Amprilan 5 mg 90 tbl, Atorvastatin 40 mg 2×30 tbl. 608 111 222. Nebo: Josef Malý, 1937. Výpis z dokumentace, recept na atorvastatin a amprilan. Vyzvednu ve čtvrtek.

Převzetí ordinace
1. března 2021 převzal MUDr. Roman Votrubec vodňanskou i bavorovskou ordinaci praktického lékaře „MUDr. Stiebler s.r.o.“ Ordinace nyní nesou název „MUDr. Roman Votrubec s.r.o.“. Ve vodňanské ordinaci pracuje MUDr. Roman Votrubec, v bavorovské ordinaci a v Domově pro seniory Vodňany MUDr. Otakar Stiebler. Ordinační hodiny, adresy a telefonní čísla se nemění.

Testování na koronavirus
V našich ordinacích testujeme pacienty na koronavirus (antigenní i PCR-testy). Testujeme především u nás registrované pacienty. Testování ostatních pacientů (např. před návštěvou v domově důchodců, u pendlerů, v rámci závodní péče atd.) provádíme podle našich aktuálních kapacit. Testování je nutno vždy telefonicky domluvit.

Speciální ordinace
Od listopadu 2020 používáme k vyšetření (potenciálně) infekčních pacientů Speciální ordinaci. Tato ordinace má svůj vlastní vchod ze dvora polikliniky Vodňany, do kterého se dostanete průjezdem z ulice ČSLA (těsně za průjezdem sejít po schodech na pravo dolů, vchod do Speciální ordinace se nachází po pravé straně). Provádíme zde i odběry vzorků na koronavirus. Termín je nutno si vždy telefonicky domluvit.